ARBATMEDŽIO ETERINIS ALIEJUS, 5ml

Eteriniai aliejai
SM1054

6.00Laikinai neturime

Visiems pažįstamas ir kasdien reikalingas arbatmedis – vienas universaliausių eterinių aliejų, kuris tiesiog privalo gyventi kiekvienuose namuose!

Tai bene plačiausiai panaudojamas eterinis aliejus, kurio terapines savybes jau atranda ir tradicinė medicina.

Naudokite šį aliejų garinimui eterinių aliejų garintuve, namų paviršių valymui ir aromatizavimui, aromaterapinėms vonioms, pirtims, masažams, įtrynimams ir t.t. Arbatmedžio eterinis aliejus dera su spindulinių ir staigeriana eukaliptų, citrinų, bergamočių, greipfrutų, levandų, pušų, čiobrelių ir rozmarinų eteriniais aliejais. Tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių ir visai šeimai. Nėštumo metu naudokite saikingai ir tik esant reikalui, žindymo metu saugus.

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Naudojimo galimybės ir būdai:

Garinkite arbatmedžio eterinį aliejų elektriniame garintuve. Eteriniai aliejai puikiai valo orą ir aromatizuoja patalpų orą. Į garintuvą dienos metu lašinkite 6-8 lašelius eterinių aliejų, nakčiai – 3 – 4. Nepamirškite, kad intensyvūs aromatai gali trikdyti ramų miegą.
Garintuve rekomenduojame išbandyti arbatmedžių (4 lašai) ir spindulinių eukaliptų (4 lašai) duetą. Taip pat puikiai kvepia arbatmedžių (3 lašai) ir citrinų (5 lašai) sinergija. Puikus, klasika vadinamas arbatmedžio (4 lašai) bei levandų (4 lašai) derinys.
Suteikite namams papildomos švaros. Į kibirą vandens, kuriuo planuojate valyti grindis ir baldus, įlašinkite 6 – 10 lašelių GRYNO arbatmedžio eterinio aliejaus, sudrėkinkite šluostę ir valykite paviršius. Tai ypač aktualu, jei namuose auga „ropliuko amžiaus” mažylis, dažnai žaidžiantis ant grindų.
Pasigaminkite antibakterinį muilą rankoms! Į 200 ml bekvapio skysto muilo įlašinkite 20 lašelių GRYNO arbatmedžio eterinio aliejaus ir gerai sukratykite skysto muilo dozatorių, kad eterinis aliejus tolygiai pasiskirstytų muilo bazėje.
Esant reikalui įtrinkite pėdas GRYNU, neskiestu arbatmedžio eteriniu aliejumi du – tris kartus per parą.
Atlikite aromaterapinius burnos ir gerklės skalavimus: į šaukštelį valgomosios druskos įlašinkite 3 – 5 lašelius arbatmedžio eterinio aliejaus, suberkite druską į stiklinę šilto vandens, gerai išmaišykite ir skalaukite kelis kartus per dieną. Procedūra tinkama suaugusiems ir vaikams, kurie jau moka sąmoningai skalauti ir išspjauti skystį.
Jei jaučiate, kad veidą ar nugarą tuoj „padabins” spuogas, užtepkite GRYNO arbatmedžio eterinio aliejaus tiesiai ant odos (lokaliai). Taip pat galite įlašinti kelis lašelius arbatmedžio eterinio aliejaus į veido ar kūno prausiklį (lašinkite į vienkartinį priemonės kiekį, nes įlašinti į pilną produkto pakuotę eteriniai aliejai gali šiek tiek pakeisti priemonės konsistenciją).
Esant pleiskanoms, lašinkite vieną – du lašelius gryno arbatmedžių eterinio aliejaus į šampūną (vienkartinį kiekį, tiek kiek reikia vienam plovimui). Tai ne tik padės atsikratyti pleiskanų, bet ir sustiprins plaukus, suteiks jiems žvilgesio. Toks arbatmedžiu praturtintas šampūnas ypač tinka riebiems plaukams.
Pasigaminkite legendinį „Baubuką” patys! Į 20 ml saldžiųjų migdolų aliejaus įlašinkite 6 lašus arbatmedžio eterinio aliejaus ir tepkite nosies landas kas dvi valandas. Tinka kūdikiams nuo 6 mėn. ir visai šeimai!
Paruoškite aromaterapinę vonią su arbatmedžių eteriniu aliejumi. Nesimaudykite vonioje karščiuojant!
Primename, kad eteriniai aliejai vandenyje netirpsta, todėl prieš lašinant juos į vonią būtina praskiesti. Į arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus arba pusę stiklinės pieno įlašinkite reikiamą kiekį eterinio aliejaus lašų ir supilkite mišinį į vonią.

Arbatmedžio eterinio aliejaus lašelių skaičius pagal amžių:

-6 – 12 mėn. kūdikiai – 1 – 2 lašeliai

-12 – 24 mėnesių kūdikiai – 2 – 3 lašeliai

-2 – 3 metų vaikai – 2 – 4 lašeliai

-3 – 7 metų vaikai – 3 – 5 lašeliai

-7 – 12 metų vaikai – 4 – 6 lašeliai

-12+ amžiaus jaunuoliai ir suaugusieji 5 – 8 lašeliai

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI