Auridrol ausų lašai 15 ml

Purškikliai ir lašai
FAR0362

12.00Laikinai neturime

Lašai ausims AURIDROL® naudojami vietiškai į ausies landą, skirti kontroliuoti sudirgimą, skausmą, niežėjimą, sausumą ir kitus simptomus, susijusius su išorinės ausies landos uždegimu, dermatitu.

Vaikų amžiuje ausies sudirgimas ir skausmas yra gana dažni simptomai dėl dar nesusiformavusio vietinio imuniteto. Todėl infekcija, trauma ar įvairūs dirginantys ir alergizuojantys faktoriai veikia kraujotaką, inervaciją ir pažeidžia natūralų odos barjerą, greitai sukeldami skausmą, niežėjimą, dirginimą, sausumą.

Ausų lašų AURIDROL® sudėtyje esantis Adelmidrolis® mažina sudirgimą ir normalizuoja odos įsijautrinimą, o glicerinas suminkština ir palaiko barjerinę odos funkciją. Taip lašai palengvina skausmą, sumažina sudirgimą ir niežėjimą, kontroliuoja infekcijos sukėlėjų skverbimąsi į išorinę ausies landą.

 

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

 

Naudojimas. Įlašinkite 1-2 lašus į ausies landą 2-3 kartus per dieną arba taip, kaip nurodė gydytojas. Tęskite gydymą, kol simptomai praeis.

Naudojimo instrukcija. Lengvai pakreipkite galvą į šoną ir įlašinkite 1-2 lašus. Dar trumpai palaikykite galvą pakreiptą, kol lašai įsigers. Stenkitės nepriliesti lašintuvo antgalio prie ausies landos, kad jis liktų švarus.

Sudėtis: GLYCERIN, AQUA, ADELMIDROL (INN).

Įspėjimai. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite instrukciją. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Nenaudoti esant ar įtariant, kad įtrūkęs ausies būgnelis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenuryti. Nenaudoti esant jautrumui tirpalo sudedamosioms dalims. Patekus į akis, jas plauti vėsaus vandens srove. Laikyti sandariai uždarytą vėsioje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Nenaudoti jei buvo pažeista pakuotė ar buteliukas. Tinka naudoti iki nurodytos datos.

Kontraindikacijos ir galimas nepageidaujamas poveikis. Šiuo metu nėra nustatyta kontraindikacijų ar nepageidaujamų poveikių, kuriuos galėtų sukelti ausų lašų AURIDROL® sudėtinės medžiagos. Tačiau, jei pastebėsite nepageidaujamas reakcijas, lašų nebenaudokite ir kreipkitės į gydytoją. Sąveika su kitomis terapinėmis priemonėmis nenustatyta.

Sąveika su kitomis terapinėmis priemonėmis nenustatyta.

 

 

 

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI