BIONIKE TRIDERM LENIL AG, kremas su sidabru dermatito paveiktai odai, 30 ml

Kremai ir losjonai
ALL3257

14.00Laikinai neturime

Kremas su koloidiniu sidabru dermatito (egzemos) paveiktos odos gydymui. Skatina greitą epidermio atstatymą. Ramina paraudimą, perštėjimą ir niežėjimą. Alternatyva antibiotiniams tepalams.

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Kremas su koloidiniu sidabru dermatito (egzemos) paveiktos odos gydymui. Skatina greitą epidermio atstatymą. Ramina paraudimą, perštėjimą ir niežėjimą. Alternatyva antibiotiniams tepalams.

Kremas simptominio, kontaktinio (sudirgimas, alergija) ir seborėjinio dermatito gydymui. Taip pat tinka esant superinfekcijos rizikai. Naudojant kartu su medikamentiniu gydymu padeda gydyti dermatitui būdingus egzeminės būklės Kremas simptominio, kontaktinio (sudirgimas, alergija) ir seborėjinio dermatito gydymui. Taip pat tinka esant superinfekcijos rizikai. Naudojant kartu su medikamentiniu gydymu padeda gydyti dermatitui būdingus egzeminės būklės simptomus, taip pat esant impetigizacijos rizikai. Sudėtyje yra koloidinio sidabro, žinomo dėl savo antimikrobinių savybių ir itin gero odos toleravimo. Sidabras leidžia kontroliuoti mikrobų florą gaminyje. Antioksidacinis patentuotos veikliosios medžiagos poveikis apsaugo odą nuo ląstelių pažeidimo, kurį sukelia laisvieji radikalai, skatinantys uždegimą. Kompleksinio raminamųjų ir minkštinamųjų ingredientų poveikio dėka kremas skatina greitą odos pusiausvyros ir epidermio barjero vientisumo atstatymą bei paraudimo, perštėjimo ir niežėjimo raminimą.

NAUDOJIMAS IR ATSARGUMO PRIEMONĖS: tepti 2 kartus per dieną ant paveiktų odos plotų, reikalaujančių gydymo, kol simptomai išnyks arba taip, kaip rekomendavo gydytojas. Greitai įsigeria. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nuplauti dideliu kiekiu šalto vandens. Vengti kontakto su gleivinėmis. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, kambario temperatūroje. Nelaikyti saulės spindulių atokaitoje ar dideliame šaltyje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus reakcijai į produktą ar bet kokiam kitam nepageidaujamam poveikiui, nutraukti naudojimą ir kreiptis į gydytoją.

NEPAGEIDAUJAMAS POVEIKIS: naudojant TRIDERM LENIL AG nepageidaujamo poveikio nepastebėta. Retais atvejais buvo pranešta apie trumpalaikį deginimą ir paraudimą naudojant kitus produktus, kurių sudėtyje yra furfurilo palmitato, ypač turintiems gležną odą, pvz., vaikams ir naujagimiams. Nenaudoti, jei pasireiškia alergija bet kuriai iš sudedamųjų dalių.

SĄVEIKA SU KITAIS PREPARATAIS: TRIDERM LENIL AG nesąveikauja su medikamentais, naudojamais dermatitui gydyti, tačiau veikia sinergiškai su tokiais gydymo būdais. Prieš naudojant produktą kartu su kitais vaistais, būtina pasitarti su gydytoju.

NIKELIO mažiau nei 0,00001 %.

BE GLITIMO.

BE PRIDĖTINIŲ KVAPIKLIŲ.

Ingredients:

Composition: FURFURYL PALMITATE, VITAMIN PP, BISABOLOL.

Preservative: COLLOIDAL SILVER.

Excipients: EMULSIFIERS, DEIONISED AND FILTERED WATER q.s. to 100.

Geriausias naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

Gamintojas / Kilmės šalis

ICIM International / Italija

 

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI