Criptogel gelis 10 ml

Kremai ir losjonai
FAR0562

15.00Turime

Medicinos priemonė naudojama gydant apynagio uždegimą, granuliomą, įaugusį nagą, taip pat po nago traumos, chirurginio nagų ar padų karpų pašalinimo. Gerina gijimą ir normalizuoja apynagio audinių būklę.
Dėl neteisingo nago kirpimo ar sužeidimų, ankštos avalynės, gausaus pėdų prakaitavimo, cukrinio diabeto, nagų plokštelių sustorėjimo, trapumo ir kitų priežasčių, nagas gali neteisingai įaugti, sukeldamas skausmą ir nepatogumą. Įaugus nagui, apynagio audiniai patinsta, hipertrofuoja, susiformuoja granuliomos, kurios sunkiai gyja, o tokią būklę neretai tenka gydyti chirurginiu būdu.

Liko 2

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Naudojimas. Ištepkite geliu sritį apie nagą, nagą ar nago guolį ir uždenkite kvėpuojančiu tvarsčiu. Kartokite tokias procedūras du kartus per dieną apie mėnesį laiko.
Įspėjimai. Tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis ar ant gleivinių, o jei taip atsitiktų, rūpestingai nuplaukite vandeniu. Nenurykite. Saugokite nuo vaikų. Nenaudokite esant įsijautrinimui gelio sudėtinėms dalims. Saugokite sausoje, vėsioje vietoje, kambario temperatūroje. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

INGREDIENTAI: AQUA, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA EXTRACT, ALGIN, ADELMIDROL (INN), PPG-1-PRG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, UNDECYLENIC ACID, 2-BROM0-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, SODIUM HYALURONATE, TRIETHANOLAMINE, TRANS-2-DODECENEDIOIC ACID.
Pakuotė 10 ml.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI