ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINYS „ŠALIN, LIGOS!“ 5ml

Eteriniai aliejai
SM1092

13.00Laikinai neturime

Nepamirštamo, gaivaus, kibirkščiuojančio aromato mišinys ypač naudingas šaltuoju metų laiku.

Kompozicijos sudėtyje esantys ekologiški arbatmedžio, spindulinio eukalipto ir citrinžolių eteriniai aliejai puikiai valo ir aromatizuoja patalpų orą, nuvaiko šalin niūrias mintis!

Skirta tiems, kurie namuose turi ir naudoja elektrinį eterinių aliejų garintuvą.

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Naudojimo galimybės ir būdai:

Garinkite elektriniame eterinių aliejų garintuve. Eteriniai aliejai nuostabiai valo orą ir suteikia malonų aromatą patalpoms. Dienos metu į garintuvą lašinkite 6 – 8 lašelius eterinių aliejų mišinio, naktį šio mišinio garinti nerekomenduojame, nes intensyvus aromatas gali trikdyti ramų miegą.
Suteikite namams papildomos švaros! Į kibirą šalto vandens įlašinkite 10 lašelių mišinio „Šalin, ligos!”, suvilgykite šiuo vandeniu šluostę ir valykite baldų paviršius, grindis.
Pasigaminkite nuostabaus aromato antibakterinį muilą! Į 200 ml skysto, bekvapio muilo įlašinkite 20 lašelių eterinių aliejų mišinio „Šalin, ligos!”. Sukratykite talpą, kad aliejai ir muilas susimaišytų. Mėgaukitės!
Jei norite iš eterinių aliejų mišinio pasigaminti oro gaiviklį, į tamsaus stiklo, 100ml talpos buteliuką įlašinkite 45-50 lašelių mišinio „Šalin, ligos!” ir įpilkite 100ml vandens (iš čiaupo). Užsukite purkštuką, energingai sukratykite buteliuką ir purkškite mišinį į patalpų orą pagal poreikį!

Sudėtis: 

Cymbopogon Citratus Leaf Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Eucalyptus Radiata Leaf Oil*, citral**, limonene**, geraniol**, linalool**.

*ekologiškas ingredientas

**natūraliai randamas eteriniuose aliejuose

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI