Evolu Nano Air Mini Inhaliatorius

Inhaliatoriai ir termometrai
FOR0439

85.00Turime

Inhaliatorius EVOLU NANO AIR MINI yra belaidis, tylus, įkraunamas USB laidu, vaistų tiekimo įtaisas kvėpavimo takams. Tinka naudoti įvairaus amžiaus žmonėms. Patogu naudoti bet kuriuo metu. Purkštuvas sijoja skystį per mažas skylutes membranos tinklelyje, praleidžia vaistus per maždaug 1000 tikslios formos mikroskopinių skylių, sukurdamas smulkią aerozolio miglą (1–5 mikronai). Vidutinis itin smulkių aerozolių dalelių dydis yra apie 2,5 mikrono. Įkvėpus, vaistas patenka ir absorbuojamas į paciento burną, gerklę, trachėją, bronchus, alveoles ir kt., tose vietose, kur jo labiausiai reikia ir bus veiksminga. Tinka astmai, lėtiniam bronchitui ir kitoms kvėpavimo takų ligoms, pažeidžiančioms viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus, pavyzdžiui, peršalus, gydyti.

EVOLU NANO AIR MINI purkštuvas yra naujausios kartos nešiojamos vaistų tiekimo sistemos, kuriose naudojama pažangiausia MESH technologija. Unikalios MESH technologijos dėka inhaliatorius išpurškia medicininius skysčius, sukurdamas tobulai smulkią miglą, skirtą tikslingai vaistų tiekimui į pažeistą vietą.

EVOLU NANO AIR MINI yra mažas, tylus ir lengvas įrenginys. Į vaistų taurelę įpilkite vaistų ir prietaisas paruoštas naudoti! Galite nešiotis su savimi ir naudoti bet kur.

Liko 2

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

NAUJIENA – EVOLU nano air MINI inhaliatorius. Itin mažas ir kompaktiškas. Nereikia laikyti rankomis.

Nešiojamo purkštuvo veikimo principą lemia greiti grandinės svyravimai, kurie sukuria keitiklio pjezoelektrinės keraminės mikroschemos rezonansinius virpesius, dėl kurių greitai svyruoja mikrometalinis tinklelis, tada skystis sijojamas per metalinį tinklelį su mažų ląstelių skersmeniu, greitai išstumiant, skystis išpurškiamas į daugybę smulkių dalelių, kurios per inhaliacinę kaukę ar kandiklį patenka į paciento kvėpavimo sistemą, kad būtų pasiektas inhaliacinės terapijos tikslas. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl į smulkias daleles išpurkštas vaistas gali būti tiesiogiai absorbuojamas patekęs į burną, gerklę, trachėją, bronchus, alveoles ir kt., užsilikęs ant paciento audinių gleivinės, o tai padeda pasiekti gydymo tikslo.

Prietaisas yra tinklinis purkštuvas, skirtas inhaliuoti skystus aerozolinius vaistus, kurie skirti inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Taip pat inhaliuoti galima vandenį ir mineralinį vandenį. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams. Vaikai ir žmonės su negalia turi naudoti šį gaminį tinkamai vadovaujant ir prižiūrint. Prietaisas tvirtinamas prie galvos naudojant silikonines juosteles, taip atlaisvinant rankas, o tai yra vienas pagrindinių jo privalumų.
Kompaktiškas (72,5 mm x 67,5 mm x 50,5 mm), bet labai galingas ir efektyvus.

PRIEŠ NAUDOJIMĄ BŪTINA ATIDŽIAI PERSKAITYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ!

Purkštuvo veikimo laikas yra 10 minučių, po kurio jis automatiškai išsijungs. Jei norite tęsti naudojimąsi, spauskite mygtuką. Visada patikrinkite, ar vaistų inde yra pakankamai skysčio.

Inhaliatorius turi režimą, kurio pagalba išpurškiamą dalelių greitį galite nustatyti patys dėka „-/+” mygtukų pagal poreikį – nuo pačio mažiausio ar šiek tiek didesnio greičio.

Eteriniai aliejai, sirupai nuo kosulio, skalavimo skysčiai ir lašai, skirti įtrynimui ar garų voniai, inhaliacijai purkštuvu visai netinka. Šie priedai dažnai yra klampūs ir gali pakenkti tinkamam prietaiso veikimui, taigi ir ilgalaikiam jo veiksmingumui.

Specifikacija
Maitinimas: DC 3.7 V (integruota ličio baterija) arba DC 5.0 V/1.0 А su kintamosios srovės adapteriu
Energijos suvartojimas: <4,0 W
Purškimo greitis: 0.15 ml/min ~ 0.90 ml/min
Dalelių dydis: MMAD < 5 μm
Veikimo dažnis: 130 kHz ± 10 kHz
Vaistų indo talpa: 6 ml (Max)
Prietaiso matmenys / svoris: 72.5 mm(I)× 67.5 mm(P) × 50.5 mm(A) / 72 g
Kilmės šalis: Šveicarija

 

Gaminio sudėtis
1. Vaistinio puodelio dangtelis
2. Vaistinis puodelis
3. Purkštukas
4. Tinklinis diskas
5. Pagrindinis blokas
6. Maitinimo jungiklis
7. Elektrodo kontaktinis kaištis
8. USB įkrovimo prievadas
9. Suaugusiųjų kaukė (PVC)
10. Vaikiška kaukė (PVC)
11. Kandiklis (PP)
12. Galvos juosta

Garantinis aptarnavimas: prietaiso nemokamos priežiūros laikotarpis yra 2 metai. Vaistų indo – 6 mėnesiai. Dėl garantinio aptarnavimo kreipkitės į SIA FORANS atstovybė Lietuvoje, Fabijoniškių g. 99, Vilnius. Tel.nr. 8 662 19484, email: info@forans.lt

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI