Evolu Nano Air Pro Inhaliatorius

Inhaliatoriai ir termometrai
FOR0354

95.00Laikinai neturime

Patobulintas  populiarusis Evolu Nano Air inhaliatorius.

EVOLU NANO AIR PRO be savo pirmtakui būdingų savybių, turi naujovę – vieno mygtuko paspaudimu reguliuojamas išpurškiamų garų srautas. Inhaliatoriaus veikimas paremtas vibruojančio tinklo technologija. Patogus naudojimas bet kur ir bet kada, kadangi yra belaidis, be jokių žarnelių ar šlangučių, pakraunamas.

Begarsis – unikali tinklelinė technologija inhaliaciją padaro beveik begarse.

360° veikimas – Unikalus dizainas leidžia naudoti jį bet kurioje pozicijoje. Net gulint, kas palengvina inhaliacijas mažiems vaikams ir kūdikiams kai jie miega.

EVOLU NANO AIR PRO yra idealus tiek naujagimiams, tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

EVOLU NANO AIR yra idealus suaugusiems ir vaikams. 

Vaikams paprasta jį naudoti – tai mažas, begarsis ir lengvas prietaisas. Įpilkite vaistus ir prietaisas paruoštas, galite neštis bet kur. Jūsų gyvenimas tampa lengvesnis, nereikia nešiotis sunkaus prietaiso. Štai kodėl Evolu Nano Air taip palengvina gydymą – garantuoja, kad vaikai labiau nori naudoti savo vaistus.

Momentinė terapija jūsų kišenėje.

Tikrai nešiojamas, kišeninis inhaliatorius, kuris telpa į bet kurią rankinę ar lagaminą. Pakraunamas USB laidu, todėl nereikia keisti elementu. Tiesiog išsikrovus jį pakraukite ir neškitės su savimi kur tik Jums reikia. Kur tik eitumėte, ką darytumėte, Jūsų vaistai bus visada pasiekiami.

Evolu nano AIR PRO veikimo principą sudaro greiti grandinės virpesiai, sukuriantys pjezoelektrinės keramikos keitiklio mikroschemos rezonuojančius virpesius, kurie perduodami į mikro metalinį tinklelį. Skystis praeina pro šį itin smulkų tinklelį ir yra staigiai išpurškiamas. Tokiu būdu susidaro daugybė smulkių dalelių, kurios pro kvėpavimo kaukę ar antgalį nukreipiamos į paciento, kuriam taikomas inhaliacinis gydymas, kvėpavimo sistemą. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl suskaidžius skystį į itin smulkias daleles ir pacientui jas įkvėpus, vaistas tiesiogiai nusėda paciento burnoje, gerklėje, trachėjoje, bronchuose, alveolėse ir kitose kvėpavimo sistemos dalyse, bei per jų gleivines absorbuojamos į audinius. Tokiu būdu pasiekiamas gydymo tikslas.

PRIVALUMAI:

  • Praktiškai begarsis
  • REGULIUOJAMAS GARŲ IŠPURŠKIMO SRAUTAS
  • TINKAMAS NAUDOTI 360 laipsnių kampu, bet kokioje pozicijoje, net ir gulint
  • Platus vaistų pritaikymas
  • Tinka kelionėms
  • Belaidis
  • Pakraunamas
  • Inhaliacijos greitis 0.15-0.9 ml / min
  • Mažas vaistų likutis
  • Lengva valyti

GARANTIJA: prietaiso nemokamos priežiūros laikotarpis yra 2 metai. Vaistų indo – 6 mėnesiai.

KOMPLEKTACIJA: Purkštuvas, kandiklis, suaugusiųjų kaukė, vaikų kaukė, vaistų indas, micro USB kabelis, aksominis maišelis.

Nešiojamo purkštuvo veikimo principą lemia greiti grandinės svyravimai, kurie sukuria keitiklio pjezoelektrinės keraminės mikroschemos rezonansinius virpesius, dėl kurių greitai svyruoja mikrometalinis tinklelis, tada skystis sijojamas per metalinį tinklelį su mažų ląstelių skersmeniu, greitai išstumiant, skystis išpurškiamas į daugybę smulkių dalelių, kurios per inhaliacinę kaukę ar kandiklį patenka į paciento kvėpavimo sistemą, kad būtų pasiektas inhaliacinės terapijos tikslas. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl į smulkias daleles išpurkštas vaistas gali būti tiesiogiai absorbuojamas patekęs į burną, gerklę, trachėją, bronchus, alveoles ir kt., užsilikęs ant paciento audinių gleivinės, o tai padeda pasiekti gydymo tikslo.

Prietaisas yra tinklinis purkštuvas, skirtas skystiems aerozoliniams vaistams, skirtiems inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams. Vaikai ir žmonės su negalia turi naudoti šį gaminį tinkamai vadovaujant ir prižiūrint.

Purkštuvo veikimo laikas yra 10 minučių, po kurio jis automatiškai išsijungs. Jei norite tęsti naudojimąsi, spauskite mygtuką. Patikrinkite, ar vaistų inde yra pakankamai skysčio.

GALIMA REGULIUOTI GARŲ PURŠKIMO NORMĄ, SPAUDŽIANT MYGTUKĄ.

DĖMESIO! Eteriniai aliejai, sirupai nuo kosulio, skalavimo skysčiai ir lašai, skirti įtrynimui ar garų voniai, inhaliacijai purkštuvu visai netinka. Šie priedai dažnai yra klampūs ir gali pakenkti tinkamam prietaiso veikimui, taigi ir ilgalaikiam jo veiksmingumui.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI