EVOLU NANO AIR, TINKLELINIS INHALIATORIUS

Inhaliatoriai ir termometrai
FOR0149

85.00Laikinai neturime

Nešiojamas inhaliatorius Evolu nano AIR, paremtas vibruojančio tinklo technologija. Patogus naudojimas bet kur ir bet kada, kadangi yra belaidis, be jokių žarnelių ar šlangučių, pakraunamas.

Begarsis – unikali tinklelinė technologija inhaliaciją padaro beveik begarse.

360° veikimas – Unikalus dizainas leidžia naudoti jį bet kurioje pozicijoje. Net gulint, kas palengvina inhaliacijas mažiems vaikams ir kūdikiams kai jie miega.

 

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

EVOLU NANO AIR yra idealus suaugusiems ir vaikams. 

Vaikams paprasta jį naudoti – tai mažas, begarsis ir lengvas prietaisas. Įpilkite vaistus ir prietaisas paruoštas, galite neštis bet kur. Jūsų gyvenimas tampa lengvesnis, nereikia nešiotis sunkaus prietaiso. Štai kodėl Evolu Nano Air taip palengvina gydymą – garantuoja, kad vaikai labiau nori naudoti savo vaistus.

Momentinė terapija jūsų kišenėje.

Tikrai nešiojamas, kišeninis inhaliatorius, kuris telpa į bet kurią rankinę ar lagaminą. Pakraunamas USB laidu, todėl nereikia keisti elementu. Tiesiog išsikrovus jį pakraukite ir neškitės su savimi kur tik Jums reikia. Kur tik eitumėte, ką darytumėte, Jūsų vaistai bus visada pasiekiami.

Evolu nano AIR veikimo principą sudaro greiti grandinės virpesiai, sukuriantys pjezoelektrinės keramikos keitiklio mikroschemos rezonuojančius virpesius, kurie perduodami į mikro metalinį tinklelį. Skystis praeina pro šį itin smulkų (3μm ) tinklelį ir yra staigiai išpurškiamas. Tokiu būdu susidaro daugybė smulkių dalelių, kurios pro kvėpavimo kaukę ar antgalį nukreipiamos į paciento, kuriam taikomas inhaliacinis gydymas, kvėpavimo sistemą. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl suskaidžius skystį į itin smulkias daleles ir pacientui jas įkvėpus, vaistas tiesiogiai nusėda paciento burnoje, gerklėje, trachėjoje, bronchuose, alveolėse ir kitose kvėpavimo sistemos dalyse, bei per jų gleivines absorbuojamos į audinius. Tokiu būdu pasiekiamas gydymo tikslas.

PRIVALUMAI:

  • Praktiškai begarsis
  • Platus vaistų pritaikymas
  • Tinka kelionėms
  • Belaidis
  • Pakraunamas
  • Inhaliacijos greitis 0.15-0.9 ml / min
  • Mažas vaistų likutis
  • Lengva valyti

GARANTIJA 2 METAI.

KOMPLEKTACIJA: Purkštuvas, kandiklis, suaugusiųjų kaukė, vaikų kaukė, vaistų indas, micro USB kabelis, aksominis maišelis.

KILMĖS ŠALIS: ŠVEICARIJA.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI