GERDOFF® nuo rėmens ir gastroezofaginio refliukso, 20 tablečių

Probiotikai ir pagalba virškinimui
GPH0072

15.00Turime

GERDOFF® yra medicinos priemonė, kuri greitai numalšina gastroezofaginio refliukso simptomus, tokius kaip: deginimas už krūtinkaulio (rėmuo), epigastriumo skausmas, rūgšties regurgitacija (atrijimas), dirginantis kosulys ir disfonija.

GERDOFF® yra originalus ir inovatyvus chondroitino sulfato, hialurono rūgšties ir aliuminio hidroksido kompleksas.
GERDOFF® apsaugo nuo dirginančio druskos rūgšties, gaminamos skrandyje, poveikio.

 

Liko 5

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

  • Tabletės pirmiausia ištirpsta burnoje, skatindamos seilių gamybą ir gerindamos sąlytį tarp sudedamųjų dalių ir stemplės sienelės, kas padidina apsaugą ir sutepimą.
  • Chondroitino sulfatas prilimpa prie stemplės-skrandžio gleivinės ir apsaugo izoliuodamas ją nuo skrandžio sulčių poveikio.
  • Hialurono rūgštis, kartu su adhezinėmis chondroitino sulfato savybėmis, padeda apsaugoti ir atstatyti pažeistą skrandžio gleivinę.
  • Aliuminio hidroksidas veikia kaip antacidas, mažinantis skrandžio sulčių poveikį pažeistai gleivinei.

Sudėtis: Chondroitino sulfato natrio druska, sacharozė, aliuminio hidroksidas, kalcio karbonatas, agentai nuo sukibimo: mono-, di-, ir trigliceridų riebalų rūgštys, silicio dioksidas, didelės molekulinės masės natrio hialuronatas, aromatas, saldiklis: amonio glicirizatas.

Pakuotė: 20 burnoje tirpstančių tablečių.

Dozovimas: Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: 1-2 tabletės po pagrindinių valgių ir/ar prieš miegą. 6-12 metų vaikams: 1 tabletė po pagrindinių valgių ir/ar prieš miegą. Jeigu reikia, tabletė gali būti dalijama pusiau per joje esančią vagelę. Patariama naudoti tik pasitarus su gydytoju. Esant poreikiui numalšinti simptomus, tokius kaip skrandžio skausmas ir deginimo jausmas, patariama naudoti tik pasitarus su gydytoju.
Naudojimas: Tabletę čiulpti burnoje kol ištirps, po to galima atsigerti vandens.

Galimas šalutinis poveikis: Ilgalaikis naudojimas gali sukelti vidurių užkietėjimą dėl sutraukiančių aliuminio savybių.

Kontraindikacijos: Inkstų funkcijos nepakankamumas. Hipofosfatemija. Padidėjęs jautrumas vienai iš sudedamųjų dalių.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis: Naudoti produktą prieš tai pasitarus su gydytoju.

Įspėjimai: Produkto sudėtyje nėra glitimo, laktozės ar pieno produktų. Produkto sudėtyje yra aliuminio, kuris gali trukdyti vaistinių preparatų absorbciją. Citratai gali padidinti aliuminio absorbciją. Jei vartojate kitų vaistų, prieš vartodami produkciją pasitarkite su gydytoju. Nevartokite vaistų 1 valandą prieš ir 2 valandas po produkto vartojimo. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Jei pasireiškė šalutinis poveikis, nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją. Jei po trumpo gydymo laikotarpio nėra pastebimų rezultatų, pasikonsultuokite su gydytoju. Produkto sudėtyje yra sacharozės, į tai turėtų atsižvelgti diabetu sergantys pacientai.
Gamintojas: SOFAR SWISS SA, Šveicarija
Atstovas: UAB GENBA PHARMA, Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas, Lietuva

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI