Gerosios bakterijos vaikams | LYL BIOTIC Baby Drops, 10ml

Probiotikai ir pagalba virškinimui
MNM0270

15.00Turime

Gerosios bakterijos vaikams LYL BIOTIC Baby Drops jūsų vaikams. Sudėtis papildyta bakterijomis, ypač naudingomis kūdikiams.

Viename lašelyje  maisto papildo LYL BIOTIC Baby Drops + suspensijos yra 1 milijardo gyvųjų bakterijų, kurios gyvena žmogaus virškinimo trakte. Ypač naudingos kūdikiams, Lactobacillus reuteri ir Bifidobacterium breve.

Gerosios bakterijos vaikams LYL BIOTIC Baby Drops + yra vienintelis probiotikas Lietuvoje, turintis tokią plačią bakterijų įvairovę.

  • Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, glitimo, konservantų, druskos ar mielių, alergenų, sunkiųjų metalų.
  • Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dažiklių, spirito ir gliuteno.
  • Tinka vegetarams.

Grynasis kiekis: 10 ml.

 

Liko 9

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Sudedamosios dalys. Alyvuogių aliejus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus reuteri, DL-alfa-tokoferilacetatas.

Vartojimas:

  • Kūdikiams (nuo gimimo) ir vaikams iki 12 metų rekomenduojama vartoti po 0,5 ml per dieną (1 dozė).
  • Vvyresniems nei 12 metų vaikams ir suaugusiems rekomenduojama vartoti po 0,5 ml du kartus per dieną (2 dozės) arba pagal gydytojo nurodymus.

Prie produkto pridedama matavimo pipetė su vienkartine 0,5 ml dozės žyma. Dėl vartojimo trukmės pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Mažiems vaikams galima lašinti tiesiai į burną arba užlašinti ant čiulptuko galiuko, vyresniems ir suaugusiems lašinti į šaukštą arba sumaišyti su maistu. Siekiant užtikrinti didesnį bakterijų gyvybingumą, nerekomenduojama produkto naudoti su maistu ar gėrimais, karštesniais nei + 37 ℃. Prieš vartojimą gerai supurtyti. Neištirpusių dalelių pėdsakai, supurčius buteliuką, yra natūrali produkto savybė ir nelaikoma defektu. Vartojant antibiotikus: vartoti viso antibiotikų vartojimo kurso metu ir dar savaitę po gydymo antibiotikais pabaigos.

Produkto paruošimas vartojimui. Sukite buteliuko dangtelį pagal laikrodžio rodyklę, kol apsauginis dangtelis atsidarys ir bakterijos pateks į aliejų. Sukratykite buteliuko turinį. Nusukite dangtelį ir pakeiskite jį pipete. Paruoštas naudoti!

Įspėjimai. Nėščios moterys ir žindyvės prieš vartodamos šį maisto papildą turėtų pasitarti su gydytoju.

  • Neviršykite rekomenduojamos paros dozės
  • Nenaudokite pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės
  • Laikykite atokiau nuo vaikų
  • Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI