Knyga „Kūdikio vadovaujamas primaitinimas”

Knygos ir patarimų kortelės
BLW0001

20.00Laikinai neturime

Gill Rapley ir Tracy Murkett knyga „Kūdikio vadovaujamas primaitinimas” griauna mitą, kad kūdikiai turi būti maitinami šaukšteliu, ir parodo, kodėl mažylis sveikiausiai vystosi, kai gali savarankiškai valgyti nuo pat primaitinimo pradžios.

Kūdikio vadovaujamas primaitinimas yra lengvas ir malonus sveiku protu paremtas būdas primaitinant mažylį. Šis metodas taip pat:
• padeda vystytis natūraliems kūdikio įgūdžiams, tokiems kaip rankų ir akių koordinacija, kramtymas;
• suteikia galimybę mažyliui nuo pat primaitinimo pradžios valgyti kartu su šeima;
• skatina nepriklausomybę, nes mažylis gali tyrinėti maistą jam patogiu tempu;
• užtikrina, kad šeimos laikas prie stalo būtų malonus ir mažiaus reikėtų kovoti su vaiku dėl maisto.

 

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Gill Rapley daugelį metų gilinosi į kūdikių mitybą ir vaikų vystymąsi. Ji 20 metų dirbo sveikatos priežiūros specialiste, taip pat buvo akušerė ir savanoriškai konsultuodavo mamas žindymo klausimais. Rašydama magistro darbą, ji studijavo kūdikių pasirengimą primaitinti kietu maistu ir tuo metu sukūrė kūdikio vadovaujamo primaitinimo teoriją. Vėliau už tyrimą, kurį atlikdama lygino maitinimą šaukšteliu su savarankišku vaiko valgymu, jai buvo suteiktas filosofijos mokslų daktaro laipsnis. Gill gyvena Kente (Jungtinė Karalystė) su savo vyru ir turi tris suaugusius vaikus. Visi jos vaikai augdami pagrindė savo mamos nuostatą, kad jiems nereikia jokios pagalbos valgant kietą maistą.

Tracy Murkett yra rašytoja ir žurnalistė. Augindama savo dukterį, ji pati taikė kūdikio vadovaujamo primaitinimo metodą ir nori, kad ir kiti tėvai sužinotų, kaip nuostabu ir lengva gali būti valgyti kartu su kūdikiais ir mažais vaikais. Tracy gyvena Londone su savo partneriu ir dukra.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI