NEOBIANACID granulės PEDIATRIC, 36 maišeliai

Probiotikai ir pagalba virškinimui
NOR3678

20.00Turime

Gleivinės apsauga esant gastroezofaginiam refliuksui ir funkcinei dispepsijai.

Liko 3

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas : Ne
Natūralus: Taip

Gleivinės apsauga esant gastroezofaginiam refliuksui ir funkcinei dispepsijai.

„NeoBianacid Pediatric“ yra medicinos priemonė vaikams, pagaminta iš augalinių bei mineralinių molekulinių kompleksų, apsaugančių ir raminančių gastroezofaginę gleivinę. Priemonė padeda greitai numalšinti skrandžio rūgšties sukeltus pojūčius, rėmenį ir skausmą, kurie yra tipiniai pačios gleivinės sudirginimo ir uždegimo simptomai.

Dėl „NeoBianacid Pediatric“ molekulinio komplekso „Poliprotect“ ir flavonoidų frakcijos saugoma gleivinė nuo virškinamųjų sulčių poveikio ir malšinamas laisvųjų radikalų sukeltas dirginimą. „Poliprotect“ kompleksas sudaro apsauginę plėvelę (iš polisacharidų komponento, kuris prikimba prie gleivinės) ir pasižymi vietiniu švelninamuoju poveikiu (dėl mineralų komponento, sudaryto iš klinčių ir nahkolito).

„NeoBianacid Pediatric“ skirtas vaikams nuo 1 metų amžiaus, esant problemoms dėl gastroezofaginio refliukso, pvz., regurgitacijos, vėmimo ir pilvo skausmo. Jis taip pat skirtas esant funkcinei dispepsijai, kuri pasireiškia mažiausiai vienu iš šių simptomų: virškinimo sutrikimais, pūtimo pojūčiu pavalgius, greitai ateinančiu sotumu, skausmais epigastrinėje  srityje ir rėmeniu.

100 % natūralios ir biologiškai skaidžios „NeoBianacid Pediatric“ gaminamos be sintetinių, pusiau sintetinių arba genetiškai modifikuotų medžiagų.

Sudedamosios dalys

„Poliprotect“: subalansuotas molekulinis polisacharidų kompleksas* (gautas iš tikrojo alavijo (Aloe vera), miškinės dedešvos (Malva sylvestris) ir vaistinės svilarožės (Althaea officinalis)) ir natūralūs mineralai – klintys ir nahkolitas.

Flavonoidų frakcija* (gauta iš vaistinių ramunėlių (Matricaria recutita) ir paprastojo saldymedžio (Glycyrrhiza glabra)).

Sudėtyje taip pat yra: cukranendrių cukraus*, natūralaus aromato.

*Sudedamoji dalis iš ekologinio ūkio.

100 % natūralios ir biologiškai skaidžios „NeoBianacid Pediatric“ gaminamos be sintetinių, pusiau sintetinių arba genetiškai modifikuotų medžiagų.

Pakuotėje yra 36 vienos dozės granulių maišeliai po 775 mg.

Naudojimas

Išgerti vieno maišelio turinį, ištirpintą nedideliame kiekyje vandens, po kiekvieno pagrindinio valgio ir prieš einant miegoti.

Vaikams nuo 1 iki 3 metų amžiaus rekomenduojama per dieną išgerti ne daugiau kaip 4 maišelius, o vaikams nuo 4 iki 6 metų amžiaus – ne daugiau kaip 6 maišelius. Priemonę taip pat galima vartoti ilgesnį laikotarpį.

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo karščio šaltinių ir saugoti nuo šviesos. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Galiojimo data taikoma nepanaudotam produktui, laikomam tinkamomis sąlygomis.

Gamintojas: „Aboca S.p.A. Società Agricola“,  Località Aboca, 20 – 52037 Sansepolcro (AR), Italija, www.aboca.com.

Įmonė veikia pagal ISO 9001 ir ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatus ir ISO 14001 aplinkos apsaugos valdymo sertifikatą.

Platintojas: UAB „Norameda“, Lietuva.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI