Omega 3 Vegan jūrų dumblių augalinis aliejus (citrinų skonio), 100ml

Žuvų taukai
NOR9917

29.00Turime

100% veganiškas išgaunamas iš jūrinių mikro dumblių!

✓ Jūros dumblių augalinis aliejus: turtingas EPR ir DHR
✓ 2000 mg Omega-3 per parą (1 arbatinis šaukštelis)
✓ Tvarus, tausojantis natūralią jūros ekosistemą išgavimo būdas
✓ 800 TV vitaminas D3 (veganiškas)
✓ Malonaus citrinos skonis

 

 

Liko 1

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

“Omega-3 Vegan” sudėtyje yra grynas augalinių dumblių aliejus. Aliejus išgaunamas iš jūrinių mikrodumblių Schizochytrium sp. Tai mikroskopinis dumblis, besimaitinantis tik organinėmis ir augalinėmis medžiagomis, pavyzdžiui, negyvais lapais. Mikrodumbliuose Schizochytrium sp. ypač gausu Omega-3 DHR ir EPR jūrinių riebalų rūgščių.

Gamybos procesas yra tvarus ir ekologiškas. Jūrų mikrodumbliai, kuriuos naudojame “Omega-3 Vegan” produktui gaminti, nėra iš jūros, jie auginami dideliuose rezervuaruose, kuriuose yra dirbtinis jūros vanduo. Tai taupo išteklius ir išsaugo žuvies maistinę bazę. Tokiu būdu mes nesikišame į natūralią jūros ekosistemą, o žuvų ir krilių atsargos lieka nepaliestos.

“Omega-3 Vegan”  gaminamas atskirai nuo kitų NORSAN Omega-3 produktų, taip užtikrinama, kad produkte nebus žuvies pėdsakų. Naudojamo vitaminas D kilmė taip pat yra veganiška. „Omega-3 Vegan“ yra idealus tiems, kurie nenori ar negali vartoti gyvūninės kilmės produktų, tačiau supranta, kad būtina gauti pakankamą jūrinių Omega-3 DHR ir EPR kiekį.

Paros dozėje (5 ml/arbatiniame šaukštelyje) net 2000 mg Omega-3 riebalų rūgščių, iš kurių net 1158 mg DHR (dokozaheksaeno rūgšties) ir 609 mg EPR (eikozapentaeno rūgšties).

Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją, padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Eikozapentaeno rūgštis ir dokozaheksaeno rūgštis (EPR/DHR) padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

 

Vartojimas

Rekomenduojama paros dozė yra 5 ml (2000 mg Omega-3), tai atitinka arbatinį šaukštelį. Rekomenduojama vartoti valgio metu arba iš karto po jo. Dėl malonaus skonio ir skystos formos „Omega-3 Vegan“ gali būti geriamas grynas arba sumaišomas su gėrimu, padažu ar maistu.

  • Iki 2 metų: 2,5 ml kas antrą dieną (maždaug 1/2 arbatinio šaukštelio); tai yra 560 mg Omega-3 riebalų rūgščių. Jei motina maitina savo pienu: 1 valgomasis šaukštas per dieną motinai; sudėtyje yra 2000 mg Omega-3 riebalų rūgščių.
  • Nuo 2 iki 6 metų: 2,5 ml per dieną (maždaug 1/2 arbatinio šaukštelio); tai yra 560 mg Omega-3 riebalų rūgščių.
  • Nuo 6 iki 12 metų: 5 ml per dieną (maždaug 1 arbatinis šaukštelis); tai yra 1,120 mg Omega-3 riebalų rūgščių.
  • Nuo 12 metų: 9 ml per dieną (maždaug 1 valgomasis šaukštas); tai yra 2000 mg Omega-3 riebalų rūgščių.

Sudedamosios dalys: 

Dumblių aliejus (aliejus, kuriame gausu DHR ir EPR iš Schizochytrium sp. Mikrodumblių) (74%), alyvuogių aliejus (23%), saulėgrąžų aliejus (2%), rozmarinų ekstraktas, antioksidantai (tokoferoliai, askorbio palmitatas), cholekalciferolis (vitaminas D3), citrinų aliejus.

Laikymo sąlygos: 

Neatidaryti produktai turėtų būti laikomi ne tiesioginiuose saulės spinduliuose ir vėsioje, sausoje vietoje. Žemesnėje nei 4 ° C temperatūroje gali susidaryti nuosėdos. Šios nuosėdos ištirpsta kambario temperatūroje po kelių minučių. Prieš vartojimą buteliuką rekomenduojama trumpai pakratyti. Saugoti nuo mažų vaikų. Atidarius buteliuką reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 30 dienų. Maisto papildai nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos ar sveikos gyvensenos.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI