PROBIOTIC BABY skalbimo skystis su probiotikais, 30 skalbimų, 1500 ml

Dezinfekantai ir valikliai
PRO1182

9.00Laikinai neturime

PROBIOTIC BABY skalbiklis skirtas apsaugoti ypač jautrią kūdikio odelę. Pagamintas iš kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės, natūralių, augalinės kilmės ingredientų. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, fosfonatų ar kitų nereikalingų medžiagų. Skalbiklis praturtintas probiotikais – gerosiomis bakterijomis, kurios stiprina natūralią mikroflorą ir apsaugo nuo blogųjų bakterijų dauginimosi. Patvirtintas dermatologų ir alergologų. Tinka skalbti visų tipų ir spalvų audinius. Galima skalbti rankomis ir įvairių tipų skalbyklėse, įvairiose temperatūrose (20°C-90°C). Tinka skalbti daugkartines sauskelnes. Dėl švelnios ir subalansuotos sudėties – skalbiant nereikia papildomai naudoti skalbinių minkštiklio.

PROBIOTIC BABY skalbiklis sukurtas bendradarbiaujant su vaikų ligų gydytoja, biomedicinos (alergologijos) mokslų daktare Indre Plėštyte – Būtiene.

 

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

 

 

Gerbdami aplinką, prieš skalbdami pilnai pakraukite skalbyklę, rinkitės žemesnes temperatūras ir laikykitės dozavimo instrukcijos. Tinka skalbti visų tipų audinius, taip pat šilką ir vilną. Galima skalbti rankomis ir įvairių tipų skalbyklėse, įvairiose temperatūrose – nuo 20° iki 90° C.

5-15% augalinės kilmės anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų (PAM), <5% augalinės kilmės nejoninių PAM, <5% augalinės kilmės amfoterinių PAM, <5% muilai. Taip pat yra: vanduo, sekvestrantai, glicerinas, druska, sorbitanas, monooktanoatas, rūgštingumo reguliatorius, probiotinės bakterijos.

ecovegan4erecycled2_lt

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI