• Pradžia
  • >
  • Kremai ir losjonai
  • >
  • BIODERMA sausos ir sudirgintos akių zonos priežiūros priemonė ATODERM INTENSIVE EYE, bekvapė 100 ml

BIODERMA sausos ir sudirgintos akių zonos priežiūros priemonė ATODERM INTENSIVE EYE, bekvapė 100 ml

Kremai ir losjonai
LIM1963

20.00Turime

BIODERMA Atoderm Intensive Eye akių zonos priežiūros priemonė, sukurta specifiniams sausų ir sudirgintų akių vokų ir akių kontūrų srities poreikiams tenkinti, 100ml

Atoderm Intensive Eye yra pirmoji trys viename priežiūros priemonė, sukurta specifiniams sausų ir sudirgintų akių vokų ir akių kontūrų srities poreikiams tenkinti.

 

Liko 1

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

Veiksmingumas trys viename:

1 – iš karto nuramina sudirgusią, sausą ir niežtinčią akių kontūro srities odą. Mažina paraudimą bei patinimą. Enoksolonas slopina niežėjimo pojūtį.

2 – Atkuria susilpnėjusias vietas ir ilgam apsaugo odą. Išskirtinis patentuotas ingredientų derinys LIPIGENIUM™ atkuria sveikai odai būdingą odos barjerą. Patentuotas SKIN BARRIER THERAPY ™* kompleksas padeda sumažinti bakterijų (Staphylococcus aureus), komplikuojančių sausos odos būklę, prisitvirtinimą prie odos paviršiaus.

3 – Švelniai pašalina makiažą ir nešvarumus. Lengva, kartu ir sodri gelio-kremo tekstūra nepalieka lipnumo pojūčio, greitai įsigeria. Labai gerai toleruojamas odos ir akių. Patiktrintas dermatologų ir oftalmologų. Efektyvumas sudirgusiai atopinei odai įrodytas klinikiniais tyrimais.

Rezultatai: oda nuraminta ir sustiprinta; ilgam atkuriamas odos komfortas.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI