VITELLA vitamininis kremas EXTREME, 75 g

Kremai ir losjonai
MED1071

12.00Turime

Apsauginis vitamininis kremas sausos, įtrūkusios odos priežiūrai.

„Vitella Extreme“ kremą galima naudoti veidui, rankoms, kojoms, alkūnių ir kelių odai.

 

Liko 16

PatinkaPatinka
Patinka

Aprašymas

KAS GALI NAUDOTI?

„Vitella Extreme“ kremą naudokite esant atopinei odai, linkusiai į odos įtrūkimus. Tokio tipo oda būna labai sausa. Taip pat kremą galima naudoti, jeigu Jūsų rankų oda yra dažnai veikiama ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, šalčio, lietaus ar sauso oro, arba dažna kontaktuoja su įvairiais plovikliais, valymo priemonėmis. „Vitella Extreme“ galima naudoti kūdikiams ir vaikams, tinka ilgalaikiam naudojimui esant įvairioms vaikų dermatozėms.

KAIP KREMAS VEIKIA?

„Vitella Extreme“ kremo sudėtyje nėra vandens, jis yra labai riebus, todėl ypač tinka apsaugai nuo žvarbaus ir šalto oro. Pagrindinės veikliosios medžiagos yra vitaminas A (retinolis) ir vitaminas E (tokoferolis). Vitaminas A dalyvauja odos atsinaujinimo procesuose ir svarbus natūraliai apsaugai. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir kovoja su laisvųjų radikalų padaryta žala. Kremas pagerina odos elastingumą, lėtina jos senėjimo procesus. Kalcis yra mineralinė medžiaga, kuri labai svarbi odos procesams.


Veikliosios medžiagos: vitaminas A, vitaminas E, kalcis, petrolatumas, mineralinis aliejus, kalcio karbonatas, tokoferilacetatas, retinilacetatas. Be konservantų, kvapiklių ir dažiklių.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienas ir pasiūlymus gauk pirmas!UŽSAKYTI